Biobidet ako ekologická alternatíva

Biobidet
zdroj: gettyimages.com

Ak trpíte hemoroidmi, infekciami, zápalmi či inkontinenciou iste viete, že dokonalá čistota je kľúčovým prvkom liečby aj prevencie týchto ochorení. Práve v análnej a ženskej intímnej oblasti sa však nachádza viac ako tisíc kožných záhybov, ktoré nie je možné dokonale očistiť iba toaletným papierom.

Cesta ku zdraviu s biobidetom

V prípade, že dlho sedíte, potrebujú vaše sedacie svaly úľavu od nadmernej záťaže a dostatočnú hygienu, aby sa zabránilo zápalom, oderom a iným, vážnejším ochoreniam. Pri nadmernom sedení alebo cyklistike dochádza k tlaku na tkanivo, čo môže spôsobiť nedostatočné prekrvenie. V týchto prípadoch treba dbať na zvýšenú hygienu a občasnú masáž týchto partií.

Biobidet je pre:

  • zdravých ľudí, ktorým pomáha udržiavať dokonalú intímnu hygienu a predchádzať chorobám
  • starších, chorých ľudí a pacientov s obmedzeným pohybom, či hendikepovaných, ktorým vracia sebestačnosť
  • ženy počas tehotenstva, šestonedelia

Pomáha pri výskyte a liečbe:

  • hemoroidov
  • inkontinencie
  • infekcií a zápalov
  • silnej menštruácie

Pozrite si bidety v týchto e-shopoch:

Biobidet ponúka:

  • dokonalú očistu prúdom vody a osušenie bez nutnosti presadania
  • ovládanie len stlačením jedného tlačidla
  • masáž pre úľavu namáhaných svalov

Ako vlastne taký Biobidet funguje? Veľmi jednoducho a pohodlne. Na rozdiel od klasického bidetu úplne odpadá akékoľvek presadanie. Biobidet je totiž priamou súčasťou toaletnej dosky. Jednoducho stlačíte tlačidlo a Biobidet vás umyje jemným prúdom teplej vody a osuší teplým vzduchom bez dotyku ruky a použitia toaletného papiera. Môžete si nastaviť teplotu a tlak vody, teplotu sušiaceho vzduchu a presné umiestnenie trysky. A ak sa rozhodnete pre príjemnú masáž, jednoducho si nastavíte rozsah oscilácií aj pulzov vodného prúdu podľa svojich potrieb. Pritom sa vôbec nemusíte báť o dodržiavanie hygieny, pretože Biobidet má funkciu samočistenia. Púzdro s vodnými tryskami je vysunuté len počas očisty, v čase nečinnosti je spoľahlivo ukryté a trysky sa automaticky opláchnu tak pred každým použitím, ako aj bezprostredne po ňom. Okrem toho vám Biobidet poskytne množstvo ďalších vymožeností pre dosiahnutie maximálneho pohodlia ako je vyhrievané hydraulické sedadlo, automatické odsávanie zápachu, 2 programy úspory energie, zabudovaný filter proti vodnému kameňu, či diaľkové ovládanie, ktoré je možné upevniť do pohodlnej výšky na stenu.

V tejto súvislosti by vás mohlo zaujímať: