Manželská posteľ - vytvorte si útulné hniezdočko lásky

Calunena postel slim3 proximastore.jpg
Foto: Proxima
...

Manželská posteľ je nevyhnutnosťou pre manželov a páry v spoločnej domácnosti. Ide o najintímnejšie miesto v celom byte, ktoré si zaslúži pozornosť. Neberte jej výber na ľahkú váhu a dôkladne sa zamerajte na všetky detaily. Chcete sa predsa so svojou polovičkou vždy vyspať do ružova, no nie?

Aká veľkosť postele je najlepšia?

Na čo sa treba zamerať, ak si chcete zaobstarať novú manželskú posteľ? Sú to predovšetkým rozmery, vyberte si dostatočne veľkú posteľ, aby ste sa s partnerom netlačili, aj keď zo začiatku vám stiesnenosť môže vyhovovať. Posteľ by nemala byť ani príliš veľká, pretože by ste sa s partnerom mohli cítiť vzdialene. Ide predsa o hniezdočko lásky, v ktorom sa obaja radi túlite.

Na Proxima.Store nájdete postele rôznych rozmerov, mnohé páry najčastejšie siahajú po veľkosti 160×200 cm a 180×200 cm. Posteľ treba, samozrejme, prispôsobiť aj veľkosti spálne, nie každý si môže dovoliť tú najväčšiu. Myslite aj na to, že budete potrebovať priestor na nočné stolíky.

Jednoduchá klasika alebo luxus?

Medzi najpopulárnejšie typy patria postele z masívu, pretože majú jednoduché vkusné prevedenie, pevnú konštrukciu a nezameniteľnú vôňu bukového dreva. Veľkou výhodou masívneho dreva je to, že vydrží dlhé roky. Proxima má v ponuke rôzne farby – jemnú bielu, svetlú a tmavú hnedú i elegantnú čiernu. Viaceré druhy disponujú praktickým a veľkým úložným priestorom.

Masivna postel ellen proximastore.jpg
Foto: Proxima

Ak si potrpíte na luxus a špeciálne kúsky, neváhajte si prezrieť nádherné čalúnené postele, ktorých prevedenie očarí každého! V ponuke nájdete klasické, ale aj extravagantné postele, ktoré vynikajú honosným čelom, o ktoré sa môžete so svojou láskou vždy pohodlne oprieť. Vyberte si spomedzi tradičných neutrálnych farieb, výraznej červenej alebo romantickej púdrovo ružovej.

V Proxima.Store myslia aj na tých najnáročnejších zákazníkov, a preto máte možnosť vybrať si z bohatého vzorkovníka farieb. Krásna velúrová látka má zamatové odlesky a vzbudzuje dojem luxusu. Za zmienku stojí aj čalúnená posteľ s podsvietením, ktoré počas večera vytvorí príjemnú intímnu atmosféru.

Podsvietena calunena postel vegas proxima.store_.jpg
Foto: Proxima

Lavice do spálne

Ak milujete vizuálne príťažlivé kúsky, určite vás zaujme lavica do spálne v prepychovom prevedení, ktorú môžete položiť napríklad na koniec postele alebo ku komode so spodným prádlom. Vaša spálňa bude v glamour štýle dokonale žiariť!

Informačný servis