Donovaly nie sú len o perfektnej lyžovačke

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Obrazok1 3.jpg
Foto: Fiemso

Ubytujte sa na Donovaloch a vychutnajte si horskú atmosféru so všetkým, čo k tomu patrí. Kochajte sa lesmi, kopcami, lúkami, potokmi a vodopádmi a po večeroch sa túľte pri horiacom kozube alebo vo vírivke. Donovaly si vás získajú.

Zábava pre malých aj veľkých

Prečo sa pobaliť na dovolenku na Donovaly? Počuli ste už o rozprávkovej dedinke Habakukoch, Tarzanii v Hrabove, jazde psím záprahom či o Čertovej bráne? Toto sú presne tie atrakcie, ktoré si radi doprajú aj dospelí ako sprievodcovia svojich detí. Donovaly skrývajú množstvo očarujúcich miest, a tak cítiť sa ako v rozprávke sa budete všade. Či sa budete túlať dolinami, po náučných chodníkoch, prezerajúc si vodopády (Moštenické travertíny, Králický vodopád, Necpalské vodopády, Vodopád v Došnej, Brankovský vodopád) a jaskyne (Dekretova, Harmanecká, Mažarná), či známe vrchy (Nová hoľa, Kozí chrbát, Prašivá, Tlstá, Ostrá, Drienok, Veľká Chochuľa, Čierny kameň, Rakytov a i.), vaša cestovateľská duša bude spokojná.

Splňte si sen o super lyžovačke

Téme lyžovačky sa v prípade lokality ako Donovaly nevyhneme. Práve sem smerujú kroky všetkých športových nadšencov. Ak sa aj nelyžujete, určite vás poteší pohľad na zasnežené hory a sneh všade naokolo. V nížinách je sneh už skôr raritou, ale na Donovaloch si ho počas lyžiarskej sezóny užijete dostatok, či sa ním chcete len kochať, alebo si na ňom zašportovať. Park Snow Donovaly, lyžiarske strediská Šachtičky, Čachovo-Selce, Tajov, Kordíky, Malinô Brdo či Jasenská dolina sa rok čo rok tešia množstvu natešených lyžiarov. Skontrolujte svoju lyžiarsku výbavu a už ani chvíľu neváhajte.

Rezervujte si ubytovanie ešte dnes

Ešte stále stíhate lyžovačku aj sánkovačku. Navštívte stránku fiemso.com, zo širokej ponuky ubytovania na Slovensku si určite vyberiete. Lokalita Donovaly sa pýši množstvom apartmánov, penziónov, zrubov a chát, kde sa môžete výhodne ubytovať. Hľadajte ubytovateľov, ktorí sú v blízkosti svahov, a ušetríte si čas presunom. Keďže komunikujete priamo s majiteľom ubytovania, rezervácia prebehne hladko a bez zbytočných poplatkov. Ak už máte tohtoročnú lyžovačku za sebou, pustite sa do hľadania letnej dovolenky, kým vám neobsadia tie najlepšie chaty a penzióny.

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať