25.9.24. Podnikatelia kritizujú spôsob prípravy vládneho konsolidačného balíčka, je netransparentný a v rozpore s princípmi právneho štátu ( SITAfinancie.sk) Zástupcovia iniciatívy pripomínajú, že vláda má povinnosť dodržiavať zákon o tvorbe právnych predpisov a záväzky z programového vyhlásenia vlády.
18.4.24. Slovenské podniky tiež prispejú k zmierneniu klimatickej zmeny, čaká ich zavesenie ESG smerníc ( SITAklima.sk) Zavedenie ESG smerníc prinesie posun k zodpovednému podnikaniu.
27.4.23. Umelá inteligencia a digitálne technológie: Medzinárodný deň dievčat v informačno-komunikačných technológiách Americká obchodná komora v SR (AmCham Slovakia) dnes spolu s partnermi poukázali na význam postavenia žien v IT.
Skrátenie premlčacej doby alebo znižovanie trestných sadzieb podľa Radačovského pomohlo aj niektorým vysokopostaveným politikom – VIDEO
V nemocnici na Antolskej sa muž s katanou vyhrážal personálu. Neútočte na našich lekárov a sestry, prosí riaditeľ
Rokovania v Paríži o vojne na Ukrajine spustili „pozitívny proces“, predstavený bol aj americký mierový plán