10.4.20. Pandémia koronavírusu sa do marcových štatistík o konkurzoch firiem ešte nepremietla Aj údajná prvá obeť koronavírusu, cestovná kancelária Aeolus, sa podľa portálu Finstat dostala do problémov ešte v minulom roku.
23.3.20. Nitrianska cestovka Aeolus úplne zastavila predaj letných zájazdov, v Česku voči nej vedú konanie Cestovná kancelária sa ocitla vo veľmi vážnych problémoch. Aeolus nateraz nevie svojich zákazníkov informovať o ďalšom postupe.
NAŽIVO - Kto je nový zvolený pápež? Konkláve vybralo Roberta Francisa Prevosta a prijal meno Lev XIV.
Je viditeľný aj z lietadla: 70-metrový nápis ZBOHOM FICO odkazuje premiérovi, že občania s jeho cestou nesúhlasia – FOTO
Ficova cesta do Moskvy nebude jednoduchá. Pobaltie mu zatvorilo nebo, nechce podporovať Putina – VIDEO