Útočník Mattias Janmark (Dallas Stars) sa snaží zobrať puk obrancovi Kevinovi Shattenkirkovi (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Brankár Anton Chudobin (Dallas Stars) počas hymny pred štvrtým finálovým zápasom NHL, v ktorom Tampa Bay Lightning zvíťazila 5:4 po predĺžení. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Brankár Anton Chudobin (Dallas Stars) po tom, čo ho vo štvrtom zápase NHL prekonal Brayden Point (Tampa Bay Lightning). Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Jamie Oleksiak (Dallas Stars) v súboji s Kevinom Shattenkirkom (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Zákrok brankára Andreja Vasilevského (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom jeho tím zdolal Dallas Stars 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedie 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25 september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Ryan McDonagh (Tampa Bay Lightning) v súboji s Johnom Klingberom (Dallas Stars) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Obranca Erik Černák (Tampa Bay Lightning) v súboji s Alexandrom Radulovom (Dallas Stars) pred brankárom Andrejom Vasilevským počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Joe Pavelski (Dallas Stars) prekonáva brankára Andreja Vasilevského (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Tyler Seguin (Dallas Stars) v súboji s Tylerom Johnsonom (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Obranca Esa Lindell (Dallas Stars) v súboji s Anthonym Cirellim (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Útočník Mattias Janmark (Dallas Stars) padá po súboji s obrancom Kevinom Shattenkirkom (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Zákrok brankára Andreja Vasilevského (Tampa Bay Lightning) po zakončení Tylera Seguina (Dallas Stars) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Mattias Janmark (Dallas Stars) padá po súboji s Carterom Verhaeghom (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Útočník Carter Verhaeghe (Tampa Bay Lightning) v súboji s Mattiasom Janmarkom (Dallas Stars) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Zákrok brankára Andreja Vasilevského (Tampa Bay Lightning) po zakončení útočníka Jamieho Benna (Dallas Stars) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Zákrok brankára Antona Chudobina (Dallas Stars) počas štvrtého finále NHL, v ktorom Tampa Bay Lightning zvíťazila 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedie 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Obranca Ryan McDonagh (Tampa Bay Lightning) v súboji s Tylerom Seguinom (Dallas Stars) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Obranca Miro Heiskanen (Dallas Stars) v súboji s Carterom Verhaeghom (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Zákrok brankára Andreja Vasilevského (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zdolali Dallas Stars 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Útočník Tyler Seguin (Dallas Stars) sa teší z gólu spoluhráča Joea Pavelského v sieti brankára Andreja Vasilevského (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Útočník Joel Kiviranta (Dallas Stars) padá po súboji s Ryanom McDonaghom (Tampa Bay Lightning) počas štvrtého finále NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 3:1. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.