Umelecká, kreatívna a veľmi citlivá duša. Tak sa dá charakterizovať mama v znamení Ryby. Je veľmi vnímavá a citlivá voči potrebám svojich detí.  Niektoré mamy v tomto znamení dokonca zájdu tak ďaleko, že sa stávajú slúžkou a otrokom svojich ratolestí. Vo svojom srdci sú večné zasnívané bytosti, ktoré utiekajú do sveta svojej predstavivosti, preč  z reality. Denne môžu stráviť hodiny zaoberaním sa maličkostí a vyrábaním rôznych drobností, ktoré zútulnia jej domov.

Odvrátenou stranou jej tvorivosti je, že sa často nechá uniesť a stráca sa v čase. Z tohto dôvodu môže byť domáce prostredie mamy narodenej v znamení Rýb chaotické. Často jej dieťa potom túži po „normálnom“ živote. Napriek tomu, že jej hlava lieta v oblakoch, v jej srdci nie je nič iné ako láska k vašim deťom. Mama Ryby je veľmi tolerantná, otvorená a empatická. Podporuje kreativitu a fantáziu dieťaťa. Ako rodič však vôbec nie je dôsledná a nevyžaduje disciplínu a pravidelnosť.

Takúto výchovu nemusia dobre znášať potomkovia narodení v zemskom znamení. A zase vzdušné znamenia zverokruhu môžu mať vážny problém s veľkou emocionalitou  ich mamy, ktorá ich môže dusiť. Keďže život matky Ryby je naplnený snami, z ktorých sú mnohé z nich nezrealizovateľné, bude sa snažiť, aby ich jej dieťa naplnilo za ňu.  A to bez ohľadu, či sa na to hodí a či to je to, po čom duša ich potomka piští.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom