Mama Strelec miluje cestovanie, oplýva optimizmom a slobodným duchom, vždy usmiata a vždy najlepší priateľ svojho dieťaťa. Zoberie ho na každé dobrodružstvo, do všetkých zábavných parkov a vyskúša s ním rôzne športy. Mama Strelec je veľmi aktívna a rada objavuje nové veci. Rovnako to vyžaduje i po svojich potomkoch. Najšťastnejšia je, keď objavujú svet spolu s ňou a nudiť sa určite nebudú.

Niekedy je nezodpovedná a dieťaťu chýba pocit istoty. Nemá pevné pravidlá. Raz platí jedno, raz druhé, preto deti mamy Strelca sú často zmätené a frustrované. Aj keď zábavu s mamou milujú, potrebujú sa občas o niečo oprieť. To sa týka najmä zemských znamení, ktorým takáto výchova môže spôsobovať problémy.

Pretože detská duša okrem zábavy, hier a dobrodružstva potrebuje pre zdravý vývoj aj stabilitu a pravidlá. Stereotyp a pravidelný denný režim sa v takejto rodine nenosí. Vždy je to inak. Mama Strelec má tiež sklon prenášať svoje nezrealizované sny na svojho potomka a bude ho tlačiť do niečoho, po čom netúži. Svoje deti berie ako súčasť samej seba a povzbudzuje ich, aby preskúmali všetko nové. Keď neposlúchajú, dokáže ich pár slovami uzemniť tak, ako keby im strelila facku.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom