Mama v tomto znamení zverokruhu vyzerá vždy skvelo, dokonca aj pri vymieňaní plienok. Upravený vzhľad alebo navonok ležérny ale veľmi vkusný štýl, sú len výsledkom jej vnímania krásna. Bude sa snažiť, aby aj jej deti vyzerali rovnako cool. Matka Váhy miluje upravený zovňajšok a svoje deti bude učiť  ( a to či už má chlapca, alebo dievča ), aby rozvíjali svoj talent pre módne a kreatívne nápady.

Jej najsilnejšou vlastnosťou je jej schopnosť uistiť svojich potomkov, že všetko bude v poriadku, či už je to bozkom na tvár alebo prípravou ich obľúbených jedál na večeru. Keďže mama Váhy neznáša konflikty, radšej bude voliť rozhovor s dieťaťom, ako by sa uchýlila k hnevu alebo autorite. Vrieskajúcu matku v znamení Lev alebo Barana jednoducho nepochopí.  Skrytou manipuláciou privedie deti tam, kde presne chce.

Veľmi dobre rozumie rodinnej dynamike a dokáže pomerne ľahko vyriešiť väčšinu rodinných sporov. Tieto mamy sa priam vyžívajú v komunikácii a so svojim potomkom všetko rozoberajú. Pravidlá správania najskôr spoločne  prediskutujú. Tento spôsob výchovy môžu niektoré deti zneužívať.  Najmä tie, ktoré sú narodené v ohnivom znamení. Negatívnou stránkou matky v tomto znamení je, že niekedy až príliš túži po dokonalosti a harmónii, preto niektoré problémy môže úmyselne prehliadať a zametať pod koberec. Netreba hovoriť, že raz sa to prevalí.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom