Všetky problémy tohto týždňa riešte s humorom a s nadhľadom. Oplatí sa vám to niekoľkonásobne. Tento postoj pritiahne úspech nielen  do pracovnej oblasti, ale bude sa vám dariť i v súkromí.

Zdravie

Máte chuť prejedať sa a cítite pocit ťažoby v žalúdku. Netreba vám pripomínať, že toto nie je dobrá cesta pre vaše zdravie.

Vzťahy

Máte optimistickú náladu, na akú partner nie je zvyknutý. Prípadné žiarlivé scény riešte s nadhľadom, ktorý vám síce dá dosť práce, ale vyplatí sa. Nezadaní by mali vyraziť do ulíc. Je tu nádej na novú známosť, ktorá by nemusela byť len flirtom na jednu noc. Všetko však záleží iba na vás.

Peniaze

Potešia vás nečakané peniaze. Nejde síce o nič veľké, ale postará sa to o vašu dobrú náladu. Šťastie vás postretne aj v podobe malej výhry.

Práca

V zamestnaní vás čakajú zaujímavé stretnutia. Nadviažete nové kontakty, ktoré vás posunú v kariére o stupienok vyššie. Vaši nadriadení vás v práci ocenia. Môže to vyvolať závisť u vašich kolegov, ale nevšímajte si to. Časom pochopia, že ste si to zaslúžili. A keď nie, vás to nemusí trápiť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom