Bolo by najlepšie, keby ste sa tento týždeň nepúšťali do žiadnych zložitejších činností a dáte prednosť nenáročnej duševnej alebo fyzickej práci. Budete totiž nepokojnejší a podráždenejší ako inokedy.

Zdravie

Pozor si dávajte na telesnú schránku. Nerobte zo seba hrdinu a neriskujte, najmä ak ste skôr narodení. Liezť na výšky a pokúšať sa o náročné fyzické a športové výkony sa neodporúča nielen amatérom, ale ani trénovaným športovcom. Nie je vhodný čas na žiadne lámanie rekordov.

Vzťahy

Nedajte sa vyviesť z miery ľúbostnými návrhmi osôb, ktoré sú známe svojou záletnosťou a odmietnite ich síce rezolútne, ale tak aby ste ich neurazili. Partner viac ako inokedy na vás žiarli. Nenechajte sa ním vyprovokovať a radšej sa mu  v takých chvíľach vyhnite.

Peniaze

Tento týždeň neuzatvárajte žiadne poistenie alebo hypotéky, nerobte si žiadne dlhy. Mohli by ste sa ocitnúť v úzkych, keď podpíšete pre vás nevýhodné podmienky.

Práca

Máte sklony pred kolegami hovoriť o sebe a svojich problémoch viac, ako je vhodné a hrozí vám, že niekto použije vaše slová proti vám. Žarty kolegov neberte príliš vážne.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom