Hrejivé plyšáky Warmies – Zahrejú a pohladia

Imgp1499_2.jpg
Foto: Albi

Šikovní kamaráti malých i veľkých

Voňavé, mäkučké a nežné – kto z nás nemá rád plyšáky? Huňatí kamaráti nám spríjemňujú každé hranie i zaspávanie. A to ste ešte nevyskúšali plyšáky, ktoré okrem svojej jemnučkej srsti ponúkajú aj skutočné teplo. Presne také sú hrejivé plyšové hračky Warmies od Albi, ktoré dokážu zahriať a pohladiť až dve hodiny. Takíto úžasní plyšáčikovia rozpália i prevoňajú postieľku, vďaka čomu dokážu vyčariť skutočne útulné hrejivé teplo domova. Vyrábajú sa zo stopercentnej prírodnej náplne z ľanových semienok a v bruškách majú levanduľu priamo z francúzskeho Provence. Preslávená levanduľa nielen nádherne vonia, ale má aj preukázateľne upokojujúce účinky. Zútulnite si domov teplom aj vôňou.

Stačí minútka a hrejú dve hodiny

Nahriať plyšáčika trvá len jeden a pol minúty, nežná hračka vám však bude sálať teplo až dve hodiny. V mikrovlnke stačí nastaviť výkon na 600 – 1000 w a výsledok bude krásne hrejivý a upokojujúci. Plyšáčik od Albi tak môže byť počas chladných zimných nocí nielen hrejivým spoločníkom v postieľke, ale keď si ho priloží dieťatko na bruško, svaly alebo chrbát, teplo prinesie aj okamžitú úľavu. S hrejivými plyšáčikmi od Albi sa tak skutočne krásne zaspáva a nielen to. Ich bruško dokáže potešiť človeka aj v lete, hračku totiž môžete vložiť do chladničky alebo mrazničky, za čo vás plyšák odmení osviežujúcim chladením počas dusných horúcich letných nocí. Plyšáčik od Albi vám bude nerozlučným celoročným spoločníkom, veď je stvorený na zimu i na leto.

Imgp1505_2.jpg
Foto: Albi

Zahreje a pohladí

Roztomilé plyšáčiky na maznanie upokojujú, osviežujú a liečia zároveň. Ich údržba pritom nie je nijako náročná.  Pre náplň sa neodporúča prať plyšáky v práčke, stačí ich len otrieť vlhkou handričkou namočenou v mydlovej vode. Zvieratká majú pevné švy, čo je záruka, že zostanú tam, kde sú a vy sa nemusíte báť, že náplň vypadne.  Dlhý čas výhrevnosti a príjemnej vône zaručuje prírodná náplň z prosa a ľanových semienok. Pomoc pri zaspávaní ocení každá mama, ktorej sa pri náročných povinnostiach nepodarí každý večer dieťa uložiť s rozprávkou alebo uspávankou. Hrejivé plyšáky dokážu občas nahradiť aj teplo maminej náruče, ktoré vyžaruje práve podmanivá vôňa levandule. Mamina si tak môže raz za čas urobiť večer aj pre seba alebo pre svojho partnera a nemusí sa báť, že nepokojné dieťa samo nezaspí.

Albi hrejivé plyšáky v páre

Albi ponúka plyšové hračky v pestrých farbách od výmyslu sveta a hrejivého kamaráta nájdu vaše deti v ponuke najobľúbenejších zvieratiek. Deťom sa najviac páčia roztomilé mini žirafky a mini koaly, rady sa pohrajú aj s nežnejšími ryšavými mačičkami, ovečkami, medvedíkmi alebo škrečkami, dokonca aj s veselým šimpanzom, koníkom, ježkom a divokým aligátorom.  Novinkou sú párové plyšáčiky, ktoré vám doma navodia príjemný pocit harmónie a lásky, akými sú pár leva s tigrom, dva objímajúce sa jednorožce, leňochody či rozkošné šteniatka.

Výhody hrejivých plyšákov Albi

  • Hrejú i chladia.
  • Obsahujú pravú voňavú francúzsku levanduľu.
  • Majú pevné švy, ktoré sa neroztrhajú.
  • Majú prírodnú náplň z prosa a ľanových semienok.

Janette Rojková

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Albi