Jojka šokuje divákov, jej najúspešnejší seriál končí

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Panelák
Televízia JOJ nebude pokračovať vo výrobe nových sezón populárneho seriálu Panelák (2008). Foto: facebook.com/Panelák

BRATISLAVA 5. marca (WEBNOVINY) – Televízia JOJ nebude pokračovať vo výrobe nových sezón populárneho seriálu Panelák (2008). Informoval o tom portál O médiách, ktorému správu oznámili predstavitelia televízie. Aktuálna sezóna, ktorú televízia začala vysielať 2. februára, je tak posledná. Seriál dá definitívnu bodku za svojím sedemročným pôsobením na televíznych obrazovkách v lete.

„Našim divákom však chceme ponúknuť aj ďalšie seriály, na ktorých už pracujú rôzne tímy autorov, medzi nimi aj Andy Kraus. Panelák končí v čase, keď je na výslní a televízia JOJ nevylučuje, že sa o pár sezón vráti na televízne obrazovky. Hercov z Paneláku postupne oslovujeme na účinkovanie v nových formátoch TV JOJ,“ povedala pre portál O médiách marketingová riaditeľka JOJ Group Ivana Semjanová.

„Nebolo to ľahké rozhodnutie a zvažovali sme všetky pre a proti. Ale ak sa chceme naplno venovať novým projektom, tak to bolo nevyhnutné. Panelák splnil svoju úlohu, dal šancu na rozbeh mnohým skvelým hercom. Teraz je čas pripraviť niečo nové a verím, že rovnako úspešné,“ uviedol pre portál scenárista Paneláka Andy Kraus.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.omediach.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Andy Kraus