KDH je pripravené na akékoľvek voľby v akomkoľvek termíne. Podľa Majerského bude konštruktívnou a pokojnou silou

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Milan Majerský
Predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) Milan Majerský. Foto: archívne, SITA/Marko Erd

Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) je skonsolidované, má svoju členskú základňu a je pripravené na akékoľvek voľby v akomkoľvek termíne. Uviedol to predseda KDH Milan Majerský v diskusnej relácii Karty na stôl týždenníka Plus 7 dní.

„My nie sme stranou jedného politika. KDH má štruktúru a ľudí, preto chce byť konštruktívnou, pokojnou silou aj v budúcom parlamente a ak Boh dá, tak aj vo vláde,“ tvrdí Majerský.

Ľudia nečítajú celé programy

Dodal, že hnutie chce byť jasnou voľbou pre bežného, konzervatívneho a kresťanského voliča, ale s odbornými riešeniami ekonomickej situácie, ktorá je podľa šéfa KDH veľmi zlá.

V relácii ďalej uviedol, že ľudia nečítajú celé predvolebné programy politických strán. „Sústredia sa možno na jednu až dve vety nejakého posolstva. Novinári sústavne vyhodnocujú náš program ako jeden z najlepších. Vždy si dávame na tom záležať, na programe pracuje obrovská skupina ľudí pre jednotlivé oblasti, akoby sme mali tieňové ministerstvá,“ uviedol Majerský.

Svoje tézy predstavia postupne

Zároveň tvrdí, že v súčasnosti už majú pripravené hlavné tézy programu, ktoré postupne predstavia.

„Naša odborná skupina pre sociálne veci s na to určenými odborníkmi pripravujú jednu časť programu v súvislosti s kúpeľníctvom, čo je dôležitá vec pre ľudí na Slovensku,“ tvrdí predseda KDH.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Milan Majerský
Firmy a inštitúcie KDH Kresťanskodemokratické hnutieKresťanskodemokratické hnutie