Pexels.jpg

5 dôvodov, prečo je kvalitná horká čokoláda dobrá pre organizmus

Mnohí z nás máme čokoládu zafixovanú ako hriešnu pochutinu. Nie je však čokoláda ako čokoláda. Už dávno neplatí, že by sme sa pri jej vychutnávaní mali cítiť previnilo. Je ale dôležité, aby sme si dopriali kvalitnú čokoládu, najlepšie horkú. Čítajte ďalej a zistite, prečo je to tak.
28176_obr.jpg

Vianočné zvyky a tradície na Slovensku

Vianoce. Tieto najväčšie a najkrajšie kresťanské sviatky v roku sa slávia v mnohých krajinách po celom svete. Ľudové zvyky a tradície, ktoré sú s nimi spojené, sa líšia od národa k národu a sú veľmi rozmanité.
Tests for Research of water

Prečo je nevyhnutné pravidelné testovanie vody zo studne?

Voda z vlastnej studne je ako zlatý poklad, ktorý vám prenechali vaši predkovia. Môže sa však zmeniť aj na nočnú moru. Studne totiž nie sú kontrolované tak ako pitná voda zo spoločného vodovodu a tak vás môže potrápiť vysoký podiel baktérií, ale aj železitá voda.
Ski,Area,With,Amazing,View,Of,Swiss,Famous,Mountains,In

Lyžiarska výbava, s ktorou bude zdolávanie svahov a zjazdoviek zábava

S odchodom posledných letných dní sa mnohí z nás rozlúčili aj s možnosťou aktívneho praktizovania športu v prírode. Avšak, ani tá najväčšia zima nie je dôvodom na to, aby ste svoje dni trávili iba za zavretými múrmi svojho domu alebo bytu. Naopak, aj na svahu sa môžete  veľmi dobre vyšantiť.
Dreamstime_xl_43881851 s.jpg

Ako pripraviť okolie rodinného domu a záhradu na zimu

Vlastníte rodinný dom so záhradou? Každý preferuje pri budovaní svojej domácnosti i záhrady niečo iné. Jeden uprednostňuje voľnosť, druhý striktnú organizovanosť. Niekto chodí do záhrady najmä pracovať, iný relaxovať.
Foto 01 alensa.sk_.jpg

3 tipy ako zažiariť na halloweenskej párty

Chystáte sa na halloweenskú párty a márne si lámete hlavu nad svojou outfitom? Prinášame vám inšpiráciu, vďaka ktorej budete počas tohto strašidelného sviatku neprehľadnuteľná od hlavy až po päty.
Dreamstime_xl_56425297 s.jpg

Ako zveľadiť rodinný dom svojpomocne

Rozhodli ste sa urobiť niečo užitočné? Pokiaľ sa chystáte zveľadiť svoje bývanie a idete rekonštruovať či inak vynoviť svoj rodinný dom, okrem dobrej vôle a remeselnej zručnosti budete potrebovať aj zopár odborných informácií.
Titulny╠u obra╠uzok_plavky.jpg

Pánska letná móda – ako vybrať spodné prádlo a plavky?

Myslite občas aj na to, že nikdy neviete, kto vás môže vidieť a zobrať si od vás príklad. Niekomu zlepšíte deň a inšpirujete ho tiež ku kúpe farebných alebo inak dizajnových plaviek či ku kúpe odviazanejšieho pásikavého alebo naopak značkového a kvalitného spodného prádla.
Kol__ v3 sk.jpg

Mýty o sledovaní televízie cez internet

Mnohí z nás sa v súvislosti so sledovaním televízie cez internet obávajú sekania televízneho programu,  drahých poplatkoch či nemožnosti sledovať televíziu na iných zariadeniach.  Všetky tieto obavy však môžete hodiť za hlavu. O najväčších mýtoch sme sa rozprávali s Pavlem Góreckim, riaditeľom poskytovateľa televízie cez internet Lepšia.TV.