Mikuláš v Poprade poteší deti, nepoteší však vodičov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Mikuláš

POPRAD 5. decembra (WEBNOVINY) – V súvislosti s podujatím Príchod Mikuláša, súčasťou ktorého bude aj muzikálny ohňostroj, bude v centre Popradu v stredu 5. decembra obmedzená doprava z preventívnych bezpečnostných dôvodov.

V stredu večer od 17:00 do 18:00 bude pre dopravu uzavretá časť Námestia sv. Egídia, vrátane rampového parkoviska a časti ulíc Popradskej brigády a Levočskej ulice od napojenia na Štefánikovu ulicu po križovatku s Ulicou Francisciho. Dopravu v tejto časti mesta budú regulovať príslušníci mestskej i štátnej polície.

Pre zaistenie bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky bude na križovatkách Štefánikova – Levočská a Štefánikova – Joliota Curie dočasne prepnutá cestná svetelná signalizácia do režimu prerušovaného žltého výstražného svetla. Uzávierka ulíc bude riadne vyznačená prenosným dopravným značením.

Súčasne s týmito opatreniami mesto Poprad pred akciou a po jej skončení pre zvýšenie bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky a eliminácie individuálnej automobilovej dopravy zabezpečilo bezplatnú autobusovú prepravu. Bezplatná doprava bude na vybraných linkách mestskej hromadnej dopravy od 15:45 do 19:30. Autobusy budú označené ako bezplatné.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať