Arriva ruší v Trnavskom kraji desiatky spojov, rastie počet infikovaných vodičov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
|||
Autobusy dopravcu Arriva. Foto: archívne, Arriva

Autobusový dopravca Arriva Trnava od 1. decembra až do odvolania ruší osemdesiat spojov na linkách prímestskej dopravy v oblasti Hlohovca, Piešťan, Senice a Trnavy. Trnavský samosprávny kraj, ktorý si prímestskú dopravu objednáva, informoval, že dôvodom je zvýšený počet zamestnancov s ochorením COVID-19 a zamestnancov v karanténe.

Rušenie spojov sa dotýka 26. liniek. Obmedzenia najviac pocítia cestujúci na linke Hlohovec – Piešťany a Piešťany – Hlohovec, kde dopravca ruší až štrnásť spojov.

S rušením viacerých spojov musia rátať aj cestujúci medzi Piešťanmi – Vrbovým a Chtelnicou, niektoré spoje nepôjdu aj na linke Piešťany – Trenčín, Senica – Brezová pod Bradlom, Piešťany – Nitra a obmedzenia budú aj na ďalších linkách. Zoznam zrušených spojov nájdu cestujúci na webe dopravcu.

V okrese Skalica, kde regionálny hygienik zakázal od 1. decembra prezenčné vyučovanie na stredných školách a druhom stupni základných škôl, prechádza autobusový dopravca SKAND Skalica až do odvolania na prázdninový režim.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Arriva Trnava