Niektoré spoje MHD v Prešove budú od 15. januára až do odvolania mimoriadne zrušené

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Dopravný podnik v Prešove mimoriadne zruší niektoré spoje
Dopravný podnik v Prešove mimoriadne zruší niektoré spoje. Foto: www.facebook.com - koláž SITA Doprava.
Tento článok pre vás načítala AI.

Dopravný podnik mesta Prešov, a. s., (DPMP) od pondelka 15. januára mimoriadne zruší niektoré spoje prešovskej mestskej hromadnej dopravy. Ako informoval hovorca DPMP Vladimír Tomek, dôvodom je nedostatok technických a personálnych zdrojov.

Rušenie sa dotkne celkovo takmer 50 spojov desiatich liniek na 17 trasách. Najviac ovplyvní linky 32 a 32A. Na trase linky 32 v smere Trojica – Sibírska bude dočasne zrušených 13 spojov v čase medzi 7:09 až 16:37. V prípade linky 32A na trase Sibírska – Okružná to bude 10 spojov s odchodmi medzi 13:11 až 16:26. Rušenie sa dotkne aj piatich spojov na linke 32 Sibírska – Trojica, po troch na linkách 34 Sídlisko III – Pod Šalgovíkom a späť a dvoch na linke 17 v smere Sídlisko III – Širpo. Na ostatných desiatich trasách liniek 8, 12, 17, 28, 34, 35, 39 a 45 ide o jeden spoj.

Zrušenie spojov platí až do odvolania. „Dopravný podnik mesta Prešov sa cestujúcim za vzniknutú prevádzkovú situáciu ospravedlňuje,“ dodal Tomek. Presné časy dočasne zrušených spojov sú uvedené na webových stránkach dopravcu, alebo mesta Prešov.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Vladimír Tomek
Firmy a inštitúcie DPmP Dopravný podnik mesta Prešov