Slovenská pošta vyhlásila tender na dodávku rovnošiat a pracovných odevov pre zamestnancov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Slovenská pošta
Foto: Slovenská pošta.

Za zákazku na štyri roky predpokladá uhradiť predbežne 5,29 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty.

Spoločnosť Slovenská pošta, a. s., vyhlásila verejnú súťaž na dodávku rovnošiat a pracovných odevov pre svojich zamestnancov. Predpokladá na to za štyri roky vynaložiť predbežne 5,29 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (6,35 mil. eur vrátane DPH).

Štátna poštová spoločnosť plánuje na základe výsledku verejného obstarávania uzavrieť rámcovú dohodu s jediným uchádzačom na dodanie rovnošiat a pracovných odevov do vlastných zhruba 1 700 odberných miest na celom Slovensku.

Dsc_0973.jpg
Pobočka Slovenskej pošty v Bratislave. Foto: NasaDoprava.sk/Martin Benko.

Dodávateľ vzíde cez e-aukciu

Lehota na predkladanie a otváranie ponúk je 11. marca, platiť musia minimálne do 31. októbra 2019. Slovenská pošta pri výbere dodávateľa rovnošiat a pracovných odevov použije elektronickú aukciu. Uchádzači musia preukázať, že za predchádzajúce tri roky od vyhlásenia verejného obstarávania dodali tovar rovnakého, alebo podobného charakteru ako je predmet zákazky v objeme minimálne 1,2 mil. eur bez DPH. Aspoň jedna z predložených zmlúv, resp. referencia v uvedenom období musí mať hodnotu najmenej 800 tis. eur bez DPH s distribúciou do minimálne tisíc odberných miest.

Spoločnosť Slovenská pošta, a. s. so sídlom v Banskej Bystrici vznikla 1. januára 1993 ako štátny podnik a na akciovú spoločnosť so 100-percentnou účasťou štátu sa pretransformovala 1. októbra 2004. Spoločnosť má základné imanie 214,3 mil. eur, jej akcie spravuje Ministerstvo dopravy a výstavby SR.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Slovenská pošta