Smartwings spustil pravidelné lety z Bratislavy. Zabezpečí prepravu do vyhľadávaných dovolenkových destinácií

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Letisko M. R. Štefánika, Bratislavské letisko
Tento článok pre vás načítala AI.

Na Letisku M. R. Štefánika pribudli počas júna sezónne pravidelné lety do dovolenkových destinácií. Prevádzkuje ich český letecký dopravca Smartwings, ktorý z Bratislavy ponúka v letnom období deväť pravidelných liniek, medzi nimi sú lety na grécke ostrovy Rodos, Kréta, Korfu aj Zakyntos.

Zabezpečuje tiež priame lety z bratislavského letiska do bulharského Burgasu, do Larnaky na Cypre či španielskeho letoviska Palma de Mallorka a spiatočne.

Novinkou v tejto sezóne sú pravidelné priame lety do Katánie na talianskej Sicílii s frekvenciou jedenkrát týždenne. Do polovice mája bolo možné využiť aj pravidelné lety Smartwings z Bratislavy do Dubaja, ktoré budú opäť v ponuke počas zimného letového poriadku.

Smartwings je jedným z ôsmich pravidelných leteckých dopravcov na letisku v Bratislave, ktorý však prevádzkuje svoje pravidelné lety do prímorských letovísk len počas letnej dovolenkovej sezóny. Lety zabezpečuje spravidla od začiatku júna do konca septembra, respektíve začiatku októbra. Využívajú ich individuálni dovolenkári ale aj cestovné kancelárie.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Letisko M. R. ŠtefánikaSmartwings