V Bratislavskom kraji bude pre rôzne podujatia na viacerých miestach obmedzená doprava

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Štartuje integrovaná doprava na Záhorí
Foto: ilustračné, SITA/Jozef Jakubčo

V Bratislavskom kraji bude počas víkendu na viacerých miestach obmedzená verejná doprava. O zmenách informuje hovorkyňa Bratislavskej integrovanej dopravy (BID) Eva Vozárová.

Z dôvodu konania podujatia nebude dočasne obsluhovaná časť obce Blatné v okrese Senec,“ uvádza hovorkyňa s tým, že oddnes do pondelka 21. júna sa bude v obci Blatné konať podujatie, ktoré bude mať za následok zmenu organizácie dopravy.

Uzavretá cesta medzi Petržalkou a Jarovcami

Linka 645 a vybrané zachádzajúce spoje linky 666 nebudú obsluhovať zastávku Blatné, ul. M. R. Štefánika a budú mať predĺžený pobyt v zastávke Blatné, Bratislavská ulica,“ dodáva. Zmena organizácie dopravy sa netýka linky 539 a tých spojov linky 666, ktoré na túto zastávku nezachádzajú.

V Bratislave bude cez víkend 19. až 20. júna pre linku N91 uzavretá cesta medzi Petržalkou a Jarovcami. Linky 90 a 91 a N91 budú premávať po obchádzkových trasách, zastávky Strelnica a Jarovce, záhrady nebudú obsluhované.

Bežecké podujatie na Devíne

Z dôvodu opravy povrchu vozovky bude tento víkend vylúčená tiež premávka cez križovatku Slovinská – Bulharská pre linku N61. „Linky 204 a 205 budú premávať obojsmerne po Rožňavskej na náhradnú konečnú zastávku Depo Trnávka. Po trase zastavia na zastávke Pri strelnici (na znamenie),“ uviedla hovorkyňa. Linka N61 bude premávať obojsmerne po Rožňavskej, Rádiovej a Bulharskej. Zastávky Hanácka a Spoločenská nebudú počas výluky vôbec obsluhované, zastávky Bulharská a Rádiová nebudú obsluhované linkami 204 a 205.

V sobotu 19. júna môže byť dočasne prerušená premávka linky 29, a to z dôvodu konania bežeckého podujatia na Devíne. K zdržaniu linky 29 môže prísť približne medzi 9:00 a 17:00 v priestoroch Námestia Sv. Cyrila a Metoda.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Eva Vozárová
Firmy a inštitúcie Bratislavská integrovaná doprava