Nikam neodchádzame a neustúpime! Demokrati organizujú zhromaždenie, Ficovi a Pellegrinimu chcú vyslať odkaz

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
DEMOKRATI
Foto: archívne, SITA/Jana Birošová
Tento článok pre vás načítala AI.

Mimoparlamentná strana Demokrati organizuje vo štvrtok 11. apríla o 18:00 pred Grasalkovičovým palácom na Hodžovom námestí v Bratislave verejné zhromaždenie s názvom „Nikam neodchádzame, nikdy neustúpime!“.

Chcú ním vyslať jasný odkaz vláde Roberta Fica a novému prezidentovi Petrovi Pellegrinimu, že majú zastupovať záujmy občanov, a nie oligarchov a svojich kumpánov.

„Rozumieme sklamaniu časti verejnosti, ktorá urobila všetko pre to, aby sme spolu ochránili prezidentský palác pred Petrom Pellegrinim, ktorý je predĺženou rukou vládnej zlomoci. Tá za necelých šesť mesiacov dokázala na pokyn Roberta Fica doslova zdemolovať všetko, na čom stojí sebavedomý, spravodlivý právny štát, ktorý má na prvom mieste vždy a len občana,“ uviedli Demokrati.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Strana Jaroslava Naďa zároveň uviedla, že rešpektuje výsledky prezidentských volieb, no zároveň chce jasne povedať, že neplánuje byť ticho ani ustúpiť od svojich hodnôt.

„Frustrácia nesmie byť silnejšia ako motivácia a dobro nesmie ustúpiť pred zlom, príďme spolu povedať, že „nikam neodchádzame a neustúpime!“,“ vyzýva na záver.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Jaroslav NaďPeter PellegriniRobert Fico
Firmy a inštitúcie Demokrati