Oslávte s nami 25. výročie SITA! Čo všetko môžete získať bezplatne?

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Sita 25 clanok 1280x840 px.jpg
Foto: SITA

SITA Slovenská tlačová agentúra tento rok oslavuje jubileum a už neuveriteľných 25 rokov od svojho vzniku prináša dôležité informácie z domova aj zo zahraničia. Počas svojho dlhoročného pôsobenia si zaslúžene získala priazeň lojálnych čitateľov, úspešných podnikateľov, vydavateľstiev a mediálne známych osobností.

Svoje služby SITA rozširuje a skvalitňuje už 25 rokov a nedávno uviedla do prevádzky nové distribučné prostredia pre spravodajstvo a prehliadanie agentúrneho servisu. Odteraz sa do vybraných služieb SITA dostanete po prihlásení z jedného miesta na redizajnovanej web stránke biz.sita.sk.

2.jpg
Nová webová stránka SITA – biz.sita.sk. Foto: SITA

Čo všetko môžete získať bezplatne?

V rámci osláv výročia SITA svojich priaznivcov a nových klientov odmeňuje službami! PR 2 + 1 zadarmo umožňuje klientom pri objednaní dvoch PR správ získať tretiu zadarmo. Navyše môžete využiť bezplatné používanie distribučnej stránky in.sita.sk, ktorá vám ukáže, ako pracovať s informáciami, ktoré vás posunú bližšie k úspechu. Služba je ideálnym riešením nielen pre médiá, agentúry, inštitúcie, ale aj menšie a väčšie firmy z rôznych odvetví.

S2.jpg
Foto: SITA

Vyskúšajte si bezplatné služby v novom používateľskom prostredí agentúrneho servisu až na 2 týždne, alebo získajte PR správu zadarmo! V prípade, že máte záujem využiť aktuálne benefity, stačí kontaktovať obchodné oddelenie na obchod@sita.sk, ktoré sa ochotne postará o vašu registráciu. Bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke tu.

S1.jpg
Foto: SITA

Aké benefity prináša nové používateľské rozhranie?

Nový responzívny dizajn so službami na jednom mieste umožňuje aktívnym odberateľom priamy prechod do vybraných služieb pod jedným používateľským heslom. Distribučná stránka in.sita.sk prináša vylepšené vyhľadávanie, rozšírené možnosti ukladania agentúrnych správ do vlastného zoznamu, prehľadnejší dizajn, kopírovanie obsahu správy na jeden klik, ponuku súvisiacich správ z agentúrneho servisu a iných médií, profily osobností, či základné informácie o firmách. Intuitívne rozhranie na prehliadanie agentúrneho servisu optimalizované aj pre mobilné zariadenia ponúka lepší prehľad v agentúrnom spravodajstve.

1.jpg
Nové distribučné prostredie pre prehliadanie agentúrneho servisu. Foto: SITA

Aké dôležité udalosti sa udiali v SITA za 25 rokov?

SITA vznikla ako tlačová agentúra v roku 1997 s cieľom poskytovať aktuálne, vyvážené a politicky nestranné informácie z ekonomického a politického sektora. Spravodajské služby sa od roku 2001 rozšírili o špecializované riešenia pre firmy, monitoringy médií a mediálne analýzy. Medzi dôležité míľniky patrí aj fakt, že SITA ako prvá agentúra na Slovensku spustila online vysielanie ekonomického spravodajstva cez internet. Unikátny spôsob distribúcie spravodajstva prostredníctvom desiatok partnerských portálov SITA uviedla v roku 2004 prostredníctvom spravodajského portálu SITA.sk pre širokú internetovú verejnosť, ktorý sa v krátkom čase stal najväčším dodávateľom spravodajstva na Slovensku.

Viac zaujímavých informácií o 25 ročnom pôsobení SITA nájdete na biz.sita.sk/25-vyrocie/

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie SITASITA Slovenská tlačová agentúra a.s.