Petržalka má novú bezplatnú wifi zónu

Bez názvu
Reprezentant Taiwanu David N.Y.Lee a poslanec Ivan Štefanec

BRATISLAVA 23. júla (WBN/PR) – Ďalšia, v poradí už tretia bezplatná wifi zóna v hlavnom meste je súčasťou projektu bezplatných wifi pripojení, ktorý finančne podporuje Rozvojový fond Čínskej republiky (Taiwan). Internetové pripojenie pri jazere Draždiak bolo minulý týždeň oficiálne spustené taiwanským zástupcom Davidom Nan-yang Lee a podpredsedom Výboru Národnej rady pre európske záležitosti Ivanom Štefancom.

Na základe pozitívneho ohlasu od verejnosti, ktorá už využíva bezplatné wifi pripojenie v iných mestských častiach Bratislavy, sme sa rozhodli pokračovať v tomto zmysluplnom projekte. Ako som sa dozvedel od pána Štefanca, jazero Draždiak je veľmi obľúbené miesto na spríjemnenie letných horúcich dní v Bratislave, preto verím, že návštevníci ocenia túto novú službu a budú ju radi využívať,“ povedal pri otvorení Lee.

Slovensko-taiwanská parlamentná skupina priateľstva vedená poslancom Ivanom Štefancom spolupracuje s Taipejskou reprezentačnou kanceláriou na viacerých projektoch, ktoré prinášajú úžitok tak obyvateľom, ako aj návštevníkom Bratislavy. V minulosti sa v spolupráci so samosprávou podarilo spustiť bezplatnú wifi zónu na nábreží Dunaja v Starom Meste a následne aj na Petrźálskom brehu Dunaja.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ivan Štefanec