Real Madrid doma prekvapujúco zaváhal, na čele La Ligy má už iba jednobodový náskok (video)

Gareth Bale, Okay Yokuslu, Real Madrid, Celta Vigo, La Liga
Okay Yokuslu (Celta Vigo) v hlavičkom súboji s Garethom Baleom z Realu Madrid počas zápasu 24. kola La Ligy. Madrid, 16. február 2020. Foto: SITA/AP.

Futbalisti Realu Madrid prekvapujúco iba remizovali so Celtou Vigo v zápase 24. kola La Ligy.

Úvodný gól na Štadióne Santiaga Bernabéua v 7. minúte strelil Fiodor Smolov. „Biely balet“ po zmene strán skóre otočil – v 52. minúte skóroval Toni Kroos a v 65. minúte Sergio Ramos premenil pokutový kop. Hosťom sa však zásluhou Santiho Minu podarilo vyrovnať na 2:2 a získali cenný bod.

„Biely balet“ aj napriek zaváhaniu zostal na čele tabuľky, ale pred FC Barcelona už má len jednobodový náskok. Celta má na konte iba 21 bodov a čaká ju tvrdý boj o záchranu v najvyššej španielskej súťaži.

La Liga 2019/2020 – 24. kolo

• nedeľa

Eibar – Real Sociedad – odložili

FC Sevilla – Espanyol Barcelona 2:2 (1:1)
Góly: 15. Ocampos, 80. Suso – 35. Embarba, 50. Wulei, ČK: 69. Victor Sánchez (Espanyol)

Athletic Bilbao – Osasuna 1:0 (1:0)
Gól: 29. Ooijer

Leganés – Betis Sevilla 0:0
ČK: 90.+ Iglesias (Betis Sevilla)

Real Madrid – Celta Vigo 2:2 (0:1)
Góly: 52. T. Kroos, 65. S. Ramos (pok. kop) – 7. Smolov, 85. Mina