Rybár stratil 12-tisíc dolárov určených na zásnubný prsteň

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Peniaze
Foto: www.shutterstock.com

BRATISLAVA 19. septembra (WEBNOVINY) – Rybár z New Jersey stratil 12-tisíc amerických dolárov, za ktoré chcel kúpiť zásnubný prsteň.

Tridsaťdvaročnému Matthewovi Campovi totiž počas jazdy na motorke postupne povypadávali z batohu.

Upratovacia čata našla na diaľnici porozhadzovaných až štyritisíc dolárov, pričom ďalších päťtisíctristo našiel včera náhodný okoloidúci. Peniaze chcel vzápätí vrátiť nešťastníkovi.

Samotný Camp tvrdil, že peniaze stratil 9. septembra krátko po tom, ako si vyzdvihol výplatu z úspešného rybolovu v meste Cape May v štáte New Jersey. Peniaze uložil do batohu s pokazeným zipsom a vydal sa na cestu naspäť do prístavu.

V pláne mal požiadať o ruku svoju dlhoročnú partnerku Tabithu Bohn. Keď sa však v prístave prezliekal do pracovných šiat, zistil, že peniaze chýbajú. „Zlomilo mi to srdce, konečne mi chcel kúpiť prsteň,“ povedala Bohn, ktorá má s Campom dve deti, pričom vychováva aj ďalšie dve z predošlého manželstva.

Keď Camp zistil, že sa jeho peniaze našli, uháňal na miesto, kde ho už čakala upratovacia čata. Jej členovia mu následne opísali vozidlo, ktorého vodič si odniesol ďalšiu časť sumy. Ten sa Campovi ozval hneď, ako si prečítal o nešťastí v miestnych novinách. Aby sa Camp mohol vrátiť pre svoje peniaze, kapitán rybárskej lode dokonca odložil odchod na ďalšiu výpravu.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať