Seriál Panelák sa rozšíri o nové priestory a tváre

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Alexandr Bárta
Foto: TV JOJ

BRATISLAVA 28. januára (WEBNOVINY) – V pondelok 1. februára sa začne piata séria Paneláku (2008). Ako povedal autor seriálu Andy Kraus, diváci sa dočkajú niekoľkých zmien. Tou najväčšou sú nové priestory nemocnice a psychologicko-diagnostického centra pre deti. „Bude to hlavne o vzťahoch,“ povedal Andy Kraus s tým, že piata séria bude „jemne komediálna“, no bude obsahovať aj napätie. Tvorcovia obnovia aj zaraďovanie aktuálnych udalostí zo Slovenska aj zo sveta, ktoré vo štvrtej sérii „opomenuli“, čo Andy Kraus plánuje v piatej sérii napraviť.

Nové priestory prinesú okrem pôvodných aj nové tváre. Na klinike budú pracovať tri sestry v podaní Lucie Lužinskej, Ivany Kuxovej a Kristíny Turjanovej. Doplní ich lekár v podaní Petra Sklára. Matej Landl sa predstaví ako lekár v detskom psychologicko-diagnostickom centre, kde bude hrať po boku Diany Mórovej, Zuzany Mauréry a Zuzany Vačkovej. Andy Kraus zároveň naznačil, že jedna z herečiek je tehotná, čo zakomponujú do deja, a tak jej postave nebudú musieť brucho „vypchávať vankúšmi“. Dodal, že tak ako v predchádzajúcich sériách, aj v novej sa budú snažiť, aby do seriálu pritiahli známe, aj zahraničné, osobnosti.

Na televízne obrazovky sa chystajú aj nové série ďalších seriálov. Trinásť častí novej sezóny Profesionálov (2008) je už nakrútených. Riaditeľka produkcie televízie Joj Alexandra Dubovská ubezpečila divákov, že v seriáli stále ostáva Ľuboš Kostelný. K známemu tímu sa pridajú hostia Tomáš Maštalír a Michal Hudák.

SITA

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Andy Kraus
Firmy a inštitúcie TV JOJ