Seriál Panelák vstupuje do svojej desiatej série

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Panelák_Koleník, Fialová
Ján Koleník a Zuzana Fialová v seriáli Panelák Foto: TV Joj

BRATISLAVA 27. augusta (WEBNOVINY) – Na televízne obrazovky sa po letnej prestávke vracia už desiata séria seriálu Panelák.

V programe televízie Joj sa zaradí do svojho tradičného času od pondelka do štvrtka vždy v prime-time o 20:20.

Do seriálu premiérovo pribudne herečka Zuzana Fialová, ktorá rozšíri tím seriálovej kliniky.

V centre ďalších udalostí bude Ivana (Diana Mórová), ktorá bude rozrušená z Jakubovho (Vlado Kobielsky) prisťahovania sa do paneláku. Známy Maslák v podaní Jána Koleníka sa po prvý raz skutočne zamiluje do ženy, o ktorej vždy sníval.

Desiata séria sa však najviac dotkne Milana (Alexander Bárta). Ten príde nielen o všetky peniaze, ale rapídne sa zhorší aj jeho zdravotný stav.

Panelák
Foto: TV Joj

Panelák televízie Joj, pod ktorý sa námetovo a režisérsky podpísal Andy Kraus, sa začal vyrábať od januára 2008. Seriál vzniká v koprodukcii so spoločnosťou Továreň 5/7/11 s.r.o.

V ateliéroch na Kolibe medzičasom vyrástol kompletný interiér Paneláku so zariadenými bytmi, barom Marylin, chodbami a dvomi výťahmi.

Poslednou rekonštrukciou prešiel Maslákov byt, pribudli priestory eventovej agentúry. Exteriéry nakrúcajú pred reálnym panelákovým domom v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa.

Titulnú pieseň k seriálu s názvom Lavíny naspievala skupina Desmod. Denný seriál ľahkého komediálneho štýlu sa už päť rokov teší stabilnej diváckej priazni.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Andy KrausZuzana Fialová
Firmy a inštitúcie TV JOJ