SITA agentúra rebranduje spravodajský portál Webnoviny na SITA Webnoviny

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Sita wbn logo.jpg
Foto: SITA

SITA Webnoviny na doméne sita.sk sa stali hlavným spravodajským portálom SITA Slovenskej tlačovej agentúry. Cieľom zmeny je predovšetkým zjednodušenie komunikácie smerom ku čitateľom aj klientom.

Korporátna stránka SITA a prístup k B2B službám agentúry sa presunuli na subdoménu biz.sita.sk.

SITA týmto krokom pokračuje v združovaní produktov pod spoločnou značkou, ktoré spustila rebrandingom odvetvových portálov zameraných na energetiku, klímu, financie, dopravu, reality, zdravotníctvo, priemysel, potravinárstvo a technológie.

Sita.sk_.jpg
Foto: SITA

Prečo sa názov mení?

„SITA má víziu vystupovať na trhu ako médium, ktoré sa venuje relevantnému obsahu, odborným témam, analýzam a komentárom k aktuálnym spoločenským témam. Z dôvodu nového strategického smerovania je nutný rebranding. Jednou z motivácií pri rozhodovaní bolo aj nejednoznačné vnímanie širokého portfólia agentúry SITA. Názov SITA má historicky lepšiu poznateľnosť na trhu a je lepšie zapamätateľný,“ približuje dôvody zmeny výkonný riaditeľ SITA Branislav Kmeť.

Vykonny riaditel branislav kmet.jpg
Výkonný riaditeľ SITA Branislav Kmeť. Foto: SITA

Čo sa zmení pre klientov a čitateľov?

Prehliadanie spravodajstva na sita.sk a na jednotlivých odborných weboch sa stane konzistentnejšie. Zmena prinesie aj publikovanie PR článkov, natívnych článkov na portáli s lepšie identifikovateľným a overeným brandom, lepšou nadväznosťou hlavného portálu a odvetvových portálov. Do agentúrneho spravodajstva SITA sa klienti naďalej prihlásia v štandardnom rozsahu zo stránky biz.sita.sk, alebo priamo cez doménu in.sita.sk.

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie SITASITA Slovenská tlačová agentúra a.s.