Top foto dňa (26. november 2023): Vlhová druhá, triumf Verstappena aj výstava zvierat

Top foto dňa
Foto: SITA/Martin Havran, Jana Birošová, AP - koláž SITA Webnoviny

Aj nedeľa 26. novembra bola bohatá na udalosti, v priloženej fotogalérii si môžete pozrieť, ako ich zachytili objektívy fotoaparátov.

Petra Vlhová, Mikaela Shiffrinová
Američanka Mikaela Shiffrinová (uprostred) oslavuje víťazstvo s druhou Petrou Vlhovou a treťou Wendy Holdenerovou počas Svetového pohára 2023/2024 v americkom Killingtone. Killington, 26. november 2023. Foto: SITA/AP.
APTOPIX Iowa St Kansas St Football
Stevo Klotz z Iowy je zrazený k zemi obrancom Kansasu Willom Lee III. počas druhého polčasu univerzitného futbalového zápasu NCAA. Foto: SITA/AP.
Pakistan, izraelsko palestínsky konflikt
Pakistanskí aktivisti držia biele vaky postriekané fiktívnou krvou, aby vyjadrili solidaritu palestínskemu ľudu a upozornili na obete izraelského bombardovania v pásme Gazy. Foto: SITA/AP.
India, Gay pochod
Účastník Dillí Queer Pride Parade pózuje na fotografii počas pochodu v Naí Dillí v Indii, ktorý sa každoročne koná v čase, keď najvyšší indický súd odmietol zlegalizovať sobáše osobám rovnakého pohlavia. Foto: SITA/AP.
NITRA: Výstava zvierat
XXVI. Celoštátna výstava zvierat a VI. Medzinárodná výstava zvierat Vyšehradskej štvorky (V4) organizovaná Slovenským zväzom chovateľov (SZCH). Vystavované sú králiky, hydina, holuby a ostatné zvieratá zahrnuté v pôsobnosti SZCH. Nitra, 25. november 2023. Foto: SITA/Martin Havran

Top foto dňa vám na webe sita.sk aj našich sociálnych sieťach prinášame každý deň vo večerných hodinách.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom