V nedeľu spoznáme nový talent Česka a Slovenska

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
3. semifinále
Atai Omurzakov Foto: www.csmatalent.sk

BRATISLAVA 25. novembra (WEBNOVINY) – Televízna šou Česko Slovensko má talent spozná v nedeľu svojho víťaza. Diváci si svojho favorita vyberú spomedzi desiatich účinkujúcich. Druhý ročník talentovej súťaže bude mať prívlastok „spevácky“, pretože vo finále zabojuje až šesť speváckych vystúpení.

Z prvého semifinálového prenosu postúpila iba deväťročná spevácka diva Adélka Ferencová, ktorá obdivuhodne odspievala náročnú pieseň od speváčky Adele. Z prvého priameho prenosu je známe aj trio tenorov La Gioia a Stevie Starr, ktorý pred očami divákov prehltol prsteň Lucie Bílej a následne ho aj z uzatvorenej zámky dostal z tela von.

Z druhého semifinálového večera postúpila rocková skupina Segment, spevák Tomáš Buranovský a vďaka hlasom od poroty si zase zaspieva aj deväťročná Diana Kalashová.

Z posledného kola uvidíme na žiadosť poroty až štyroch semifinalistov. Porotu k slzám dohnalo vystúpenie kirgizského tanečníka Ataia Omurzakova a aj diváci ho svojimi hlasmi suverénne podporili. Vo finále sa ukáže aj speváčka Eva Burešová, detskí cirkusanti Jo-Joo a dievčenská tanečná skupina Ladylicious. Porotca Jaro Slávik označil práve ich tanečné zoskupenie za najlepšie v celom Česko-Slovensku.

Víťaz diváckeho hlasovania získa nielen finančnú odmenu stotisíc eur, ale aj možnosť vystúpiť v Las Vegas. Víťazmi prvej série sa pred rokom stali akrobati Dae Men. Ten istý formát už vysielala aj TV Markíza iba v rámci Slovenska. Vtedy sa vďaka šou zviditeľnila tanečná skupina Old School Brothers.

Fotogaléria: Finalisti šou Česko Slovensko má talent

1.semifinále
Adela Ferencová Foto: www.csmatalent.sk

1.semifinále
La Gioia Foto: www.csmatalent.sk
1.semifinále
Stevie Starr Foto: www.csmatalent.sk
2. semifinále
Diana Kalashova Foto: www.csmatalent.sk
2. semifinále
Segment Foto: www.csmatalent.sk
Got Talent je dnes najväčší svetový pojem pre televíznu zábavnú šou. V roku 2009 sa jednou z najznámejších žien v novodobej televíznej zábave stala Susan Boyle. Nezamestnanú 47-ročnú vidiečanku sledovali milióny divákov na jej ceste do finále, v ktorom síce nezvíťazila, no od prvých chvíľ pred kamerou plakali pri jej speve a nekonečne ju milovali za to, aká bola jednoduchá a pritom úžasná. Rozprávka o talente, ktorý dostal šancu, o splnenom sne, o úspechu. To je dôvod, prečo diváci na celom svete milujú Got Talent a prečo odborná porota udelila na festivale Broadcast Awards 2010 tomuto formátu cenu za Najlepší zábavný program roka.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Susan Boyle