Peter Cehlárik, Justin Braun, Boston Bruins, Philadelphia Flyers
Útočník Peter Cehlárik (Boston Bruins) v súboji s Justinom Braunom z Philadelphie Flyers počas prípravného zápasu pred novou sezónou NHL. Boston, 19. september 2019. Foto: SITA/AP.

Slovenský hokejista Peter Cehlárik rozhodol o víťazstve Bostonu nad Philadelphiou 3:1 vo štvrtkovom prípravnom zápase pred novou sezónou NHL. Cehlárik v 25. min poslal svoj tím do vedenia, konečnú podobu výsledku dal v 57. min Connor Clifton.

Cehlárik odohral 14:44 min a ku gólu pridal aj jeden plusový bod. V akcii bol aj Róbert Lantoši, ktorý v drese Bruins odohral 10:40 min a rovnako si pripísal plusový bod na konci zápasu. Jaroslav Halák odchytal prvé dve tretiny, zneškodnil 16 zo 17 striel a dosiahol úspešnosť 94,1%.