Video: Polícia pátra po osobe, ktorá sa po Bratislave prechádzala zrejme so zbraňou

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Polícia, zbraň, Bratislava
Policajti pátrajú po totožnosti neznámej osoby, ktorá sa po Devíne pohybovala s predmetom pripomínajúcim guľovú zbraň. Stalo sa to v utorok 11. decembra okolo 15:30 na Viničnej ulici. Polícia prípad objasňuje ako priestupok proti občianskemu spolunažívaniu. Bratislava, 13. december 2018. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

BRATISLAVA 13. decembra (WebNoviny.sk) – Policajti pátrajú po totožnosti neznámej osoby, ktorá sa v Bratislave – Devíne pohybovala s predmetom pripomínajúcim guľovú zbraň. Stalo sa to v utorok 11. decembra okolo 15:30 na Viničnej ulici.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, polícia prípad objasňuje ako priestupok proti občianskemu spolunažívaniu.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri pátraní, je možné oznámiť na Obvodnom oddelení v Karlovej Vsi na Matejkovej ulici, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na linke 158.

Polícia zároveň upozorňuje, že v súčasnosti nedisponuje informáciou, že by v súvislosti s konaním osoby na priložených záberoch došlo k akémukoľvek ohrozeniu života, zdravia či majetku občanov.

Polícia, zbraň, Bratislava
Policajti pátrajú po totožnosti neznámej osoby, ktorá sa po Devíne pohybovala s predmetom pripomínajúcim guľovú zbraň. Stalo sa to v utorok 11. decembra okolo 15:30 na Viničnej ulici. Polícia prípad objasňuje ako priestupok proti občianskemu spolunažívaniu. Bratislava, 13. december 2018.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR