Video: V koalícii sa o predčasných voľbách nehovorilo, podľa Danka si to možno želala zúfalá opozícia

Ako povedal pre agentúru SITA, možno len opozícia v bufete rozprávala o predčasných voľbách.
Andrej Danko
Predseda SNS Andrej Danko počas tlačovej besedy po mimoriadnom rokovaní predsedníctva strany SNS na tému: Informácia k vnútropolitickej situácii. Bratislava, 18. apríl 2018 Foto: SITA/Branislav Bibel

BRATISLAVA 29. decembra (WebNoviny.sk) – V koalícii sa podľa predsedu Slovenskej národnej strany (SNS) Andreja Danka nehovorilo o možnosti predčasných parlamentných volieb. Ako povedal pre agentúru SITA, možno len opozícia v bufete rozprávala o predčasných voľbách.

„My sme o predčasných voľbách nerozprávali. Možno je to len zbožné želanie našej zúfalej opozície, ktorá okrem kriminalizovania a škandalizovania neponúka žiadny program. Jej jediná nádej je, že budú predčasné voľby. Skôr sa zamýšľam nad tým, čo by ľudia z opozície robili, keby začali riadiť štát pri tej pripravenosti a personálnej vybavenosti,“ vyhlásil Danko. Parlamentné voľby by sa mali v riadnom termíne konať v marci v roku 2020.

 

Viac k osobe: Andrej Danko
Firmy a inštitúcie: SNS Slovenská národná strana

Ďalšie k téme

Odporúčané