Viki Rákovú hospitalizovali so silnými bolesťami brucha

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viki Ráková
Herečka Viki Ráková Foto: facebook.com

BRATISLAVA 25. októbra (WEBNOVINY) – Herečku Viki Rákovú museli v stredu ráno hospitalizovať po tom, čo dostala počas cesty na turné silné bolesti brucha.

Na centrálny príjem v košickej mestskej časti Šaca ju na rukách doniesli štyria muži, pretože 31-ročná herečka nemohla od bolesti chodiť.

Ráková a jej kolegovia cestovali autobusom z Košíc do divadla v Šamoríne, pre herečkine problémy sa však musel autobus otočiť a odviezť ju do najbližšej nemocnice.

„Na príjem ju doniesli na rukách štyria muži, nemohla chodiť, plakala a bola vo veľmi zlom stave. Chlapi, ktorí ju niesli, boli úplne vystresovaní,“ povedal pre Nový Čas očitý svedok. Lekári zatiaľ nevedia, čo sa herečke presne stalo, a preto zostáva v nemocnici na pozorovaní.

Príčinou jej bolestí môže byť napríklad zápal slepého čreva, kolika alebo nejaký onkologický problém.

„Sedela som už v autobuse z Košíc smerom na turné v Šamoríne. Niekde pred Moldavou nad Bodvou ma náhle rozbolelo brucho. Pocítila som veľké kŕče, ktoré sa nedali zniesť. Chalani sa museli otočiť a skončila som v Šaci. Dúfam, že nič vážne to nebude,“ uviedla pre Nový Čas herečka, ktorá je hospitalizovaná na internom oddelení, kde čaká na výsledky viacerých vyšetrení.

„Cítim sa hrozne. Už síce trocha lepšie ako ráno, keď mi náhle prišlo zle, ale stále to nie je ono. Pomohli mi lieky a aj infúzia,“ dodala Ráková.

Informácie pochádzajú z webstránky www.cas.sk.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať