Vo veku 66 rokov zomrel podnikateľ Fedor Flašík

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Fedor Flašík.
Fedor Flašík. Foto: ereport.sk.
Tento článok pre vás načítala AI.
  • aktualizované 22. apríla, 13:11

Vo veku 66 rokov zomrel Fedor Flašík, podnikateľ a mediálny mág prehral svoj boj s rakovinou. Informuje o tom portál noviny.sk a pripomína, že Flašík bol onkologickým pacientom od roku 2010.

V posledných týždňoch však rakovina lymfatických uzlín udrela silnejšie a musel byť hospitalizovaný v ružinovskej nemocnici, kde približne dva týždne ležal v umelom spánku na oddelení ARO.

Na odporúčanie lekárov ho pred pár dňami previezli do pražskej nemocnice na Motole, nakoľko na Slovensku vyčerpali všetky možnosti liečby. Rodina vtedy pre ereport.sk uviedla, že popri onkologickom ochorení bojoval aj so závažným zlyhávaním pľúc.

Zároveň sa výrazne ohradila aj voči nepravdivým informáciám o jeho odmietnutí liečby onkologického ochorenia. Riadne podstupoval liečbu nastavenú onkológmi v NOÚ od prvého diagnostikovania choroby,“ napísala rodina.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

„Odpočívaj v pokoji Fedi. Navždy ostaneš v našich spomienkach ako dobrý a milý človek s veľkým a spravodlivým srdcom. Myslíme na tvojich najbližších a vyjadrujeme im úprimnú sústrasť,“ napísala na sociálnej sieti europoslankyňa a Flašíkova bývalá manželka Monika Beňová.

Úprimnú sústrasť vyjadril na sociálnej sieti aj predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD). S Fedorom odchádza jeho bohémstvo, zmysel pre humor, ako aj mnohé nápady, ktoré sme často využívali v praktickom politickom živote, napísal premiér s tým, že spolupracovali spoločne od roku 1998 a na Slovensku patril k špičke v oblasti politického marketingu.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Fedor Flašík