Projekt Vydrica v Podhradí pokračuje výstavbou administratívnej budovy na nábreží Dunaja

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
BRATISLAVA: Prehliadka novej štvrte Vydrica
Mediálna prehliadka 1. etapy výstavby novej štvrte Vydrica v Bratislave. Bratislava, 6. október 2023. Foto: SITA/Milan Illík
Tento článok pre vás načítala AI.

Projekt Vydrica v bratislavskom Podhradí pokračuje výstavbou administratívnej budovy V3 na nábreží Dunaja. Ako informuje Vydrica Development, spolu s blížiacou sa kolaudáciou bytov v prvej etape spustili aj predaj kancelárií vo Vydrica Officers.

Developer ponúka štyri podlažia kancelárií s rozlohou od 250 do 550 metrov štvorcových a dva retailové priestory s rozlohou 130 a 180 metrov štvorcových na prízemí budovy. K priestorom je možné zakúpiť aj garážové státia a skladové priestory.

V administratívnej budove je na jednom podlaží na predaj 28 parkovacích miest, pričom prenájom parkovacích miest bude možný aj v inej budove. V priľahlom parkovacom dome bude k dispozícii 74 parkovacích státí pre návštevy.

Súčasťou budovy bude tiež elektronická recepcia s integrovaným systémom, priestor na odloženie bicykla a šatne s hygienickým zázemím. Ukončenie výstavby administratívnej budovy je naplánované v prvom kvartáli roku 2025.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Vydrica Development