Staré budovy Hypernovy čaká prestavba, retailové parky tak pribudnú aj v menších mestách

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Hypernova
Foto: customers.delphi.sk

Spoločnosť 365.invest plánuje na Slovensku zmodernizovať niekoľko nákupných centier. Ako informuje PR manažérka spoločnosti Katarína Dubeňová, plánujú prestavbu starých priestorov Hypernovy na novodobejšie retailové parky vo viacerých mestách na Slovensku, ako napríklad Pezinok, Ružomberok, Lučenec, či Nové Zámky.

Modernejší dizajn a lepšie využitie

Cieľom prestavby je dať im modernejší dizajn a lepšie využitie, bez výraznejších stavebných zásahov. Obyvatelia regiónov tak získajú viaceré služby pod jednou strechou.

Pod značkou Storia sa začiatkom tohto roka na Slovensku predstavil nový brand nákupných parkov v ôsmich mestách a obciach. „Ide o retailové parky, ktoré patria pod správu spoločnosti 365.invest, najväčšieho správcu realitných fondov na Slovensku,“ poznamenala Dubeňová.

Outdoorové parky

Ako dodala, tieto obchodné centrá patria k typom retail outdoorových parkov, vďaka ktorým sa zvyšuje dostupnosť viacerých služieb aj v menších mestách. Nachádzajú sa v Trnave, Leviciach, Rovinke, Myjave, Žiari nad Hronom a dve strediská v Šamoríne.

Vo štvrtok 27. apríla k nim pribudne novootvorené nákupné centrum v Pezinku,“ doplnila s tým, že v ďalších lokalitách prebiehajú rokovania a negociácie s nájomcami.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie 365.invest