4ka rozšírila svoj balík služieb, okrem mobilných služieb už ponúka internet na doma či televíziu

Zo 4ky sa stáva plnohodnotný operátor. Foto: ilustračné, www.gettyimages.com

Zo 4ky sa stáva plnohodnotný telekomunikačný operátor. Doteraz ponúkala len mobilné služby, po novom poskytuje aj fixné internetové pripojenie na doma či televíziu.

4ka rozšírila balík služieb

Táto zásadná zmena je podľa spoločnosti Swan, a. s., výsledkom jej spojenia so sesterskou firmou Swan Mobile, a. s., zo začiatku roka a dohody so Slovak Telekomom, a. s.

Jeho optickú infraštruktúru bude 4ka používať pre poskytovanie svojich služieb. Znamená to, že jej fixné služby tak budú dostupné pre viac ako milión domácností na celom Slovensku.

„Už pri zlúčení Swanu so Swan Mobile sme sa dohodli, že celé portfólio služieb pre domácnosti, ako fixné, tak mobilné, budeme predávať pod značkou 4ka. Pre existujúceho zákazníka sa tým nič nemení, azda okrem loga na faktúre,“ informoval vo štvrtok predseda predstavenstva Swanu Juraj Ondriš.

Klienti získajú nekonečný paušál

Pre nových zákazníkov podľa neho rozširujú predajnú sieť, fixné služby si už môžu kúpiť aj v partnerských sieťach Smartshop a Mobilonline. Pri kombinácii fixných a mobilných služieb je možné získať zľavu.

Kombinovanú ponuku mobilných a fixných služieb predstavil operátor ako tretiu novinku. Ak má zákazník od 4ky aj internet na doma alebo televízne služby, získa zľavu na zdieľaný nekonečný paušál Sloboda 4.

Prvý zdieľaný nekonečný paušál predstavil operátor pred mesiacom. Spoločný rodinný paušál si zdieľajú štyria používatelia, pričom v jeho základnej podobe majú k dispozícii nekonečné minúty a SMS a tiež 4 GB dát.

Rebranding siete Swan

„Naraz v jeden deň sme spustili nielen predaj služieb pod jednou značkou 4ka, čo znamená aj rozsiahly rebranding celej existujúcej predajnej siete Swanu. Odštartovali sme tiež predaj produktov v stovkách nových lokalít. A navyše sme predstavili novú výhodnú kombináciu fixno-mobilných služieb,“ uviedol generálny riaditeľ Swanu Roman Vavrík.

Podľa neho tak 4ka potvrdila svoj imidž vyzývateľa trhu a inovátora, ale aj operátora, ktorý stojí na strane svojich zákazníkov.

Okrem toho 4ka poskytuje služby aj na vlastnej fixnej LTE/5G sieti dostupnej pre 1,1 milióna slovenských domácností v 370 mestách a obciach na Slovensku.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Juraj OndrišRoman Vavrík
Firmy a inštitúcie 4kaSWAN