Orange Slovensko povedie nový generálny riaditeľ, Coloma nahradí Gatza

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Orange
Foto: ilustračné, SITA/Marián Peiger

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Orange Slovensko, a. s., od 1. apríla tohto roka bude Mariusz Gatza, súčasný generálny riaditeľ Orange Moldavsko. Na čele spoločnosti vymení jej súčasného šéfa Federica Coloma a bude pokračovať v misii rozvoja lídra v konvergencii na slovenskom trhu. Informovala o tom spoločnosť Orange Slovensko s tým, že Gatza už bol vymenovaný do funkcie generálneho riaditeľa.

„V našom odvetví je kľúčový najmä udržateľný rast. Ten vieme dosiahnuť vďaka spokojným zákazníkom a nasadeniu zmysluplných inovácií do našej komplexnej ponuky, akými sú 5G, smart služby či kybernetická bezpečnosť,“ povedal Gatza s tým, že sa teší na novú výzvu na Slovensku.

Pred pôsobením na poste generálneho riaditeľa Orange Moldavsko mal dvadsaťročné skúsenosti v Orange Poľsko, kde zastával rôzne vedúce pozície vrátane zástupcu generálneho riaditeľa zodpovedného za biznisový aj rezidenčný segment.

“S prebiehajúcou transformáciou spoločnosti nastal čas posunúť ju na ďalšiu úroveň a implementovať novú víziu. Verím, že táto zmena prinesie pre spoločnosť nový impulz,” uviedol súčasný generálny riaditeľ Orange Slovensko Federico Colom.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Federico ColomMariusz Gatza
Firmy a inštitúcie Orange Slovensko