Telekom rozšíril 5G sieť do ďalších lokalít, ľudia ju môžu využiť v Marianke či Chorvátskom Grobe

5G sieť
Foto: ilustračné, www.gettyimages.com

Najnovšia mobilná sieť od Telekomu 5G je k dispozícii aj v Marianke a Zálesí. Telekom kompletne pokryl aj obec Chorvátsky Grob.

Sieť 5G je k dispozícii už aj vo väčšine ďalšej mestskej časti Bratislavy, a to v Záhorskej Bystrici. Celkovo je 5G sieť k dispozícii v 20 obciach a Bratislave. Informoval o tom vo štvrtok hovorca Slovak Telekomu Michal Korec.

Aktuálne sú pokryté 5G sieťou obce Čakany, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hviezdoslavov, Chorvátsky Grob (vrátane časti Čierna Voda), Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Kvetoslavov, Marianka, Mierovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Slovenský Grob, Štvrtok na Ostrove, Tomášov, Veľký Biel, Vlky a Zálesie.

Telekom má už pokrytú väčšinu Bratislavy 5G sieťou – a to 18 bratislavských lokalít. Konkrétne Jarovce, Rusovce, Petržalka, Staré Mesto, Nové Mesto, Kramáre, Ružinov, Trnávka, Vajnory, Rača, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Karlová Ves, Dúbravka, Lamač, Devín, Devínska Nová Ves a najnovšie aj väčšinu Záhorskej Bystrice.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Michal Korec
Firmy a inštitúcie Slovak Telekom