Nemocnica v Bojniciach plánuje kúpu nového tomografu

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Ct_ilustr.jpg
Foto: Pixabay.com

Predpokladaný dátum zverejnenia oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je 24. októbra tohto roka.

Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach plánuje obstarať nový tomografický prístroj. Podľa údajov dostupných v predbežnom oznámení, ktoré nemocnica zverejnila v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, je predpokladaná hodnota zákazky viac ako 572 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty.

Predmet zákazky, ktorý tvorí nový CT prístroj, by sa nemal deliť na časti. O víťazovi by mala rozhodnúť najnižšia cena. Dĺžku trvania zákazky očakáva obstarávateľ šesť mesiacov.

Predpokladaný dátum zverejnenia oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je 24. októbra tohto roka. Ekonomické a finančné, ako aj technické kritéria zatiaľ neboli zverejnené.

Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach je príspevková organizácia s právnou subjektivitou. Poskytuje zdravotnú starostlivosť v rozsahu svojej zriaďovateľskej listiny a platného liečebného poriadku typu nemocnice pre spádovú oblasť približne 140 tisíc obyvateľov.

Po zrušení niektorých oddelení v NsP Partizánske, Bánovce nad Bebravou a Handlovej prebrala časť poskytovania zdravotnej starostlivosti aj pre obyvateľov tých okresov.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať