Nemocnica Bory spúšťa predregistráciu pacientov, bude mať ako jediná na Slovensku unikátny prístroj

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Nemocnica Bory
Reprofoto: www.facebook.com

Nemocnica Bory v Lamači spúšťa predregistráciu pre všetkých pacientov. Na tlačovej besede o tom informoval medicínsky riaditeľ Nemocnice Bory Róbert Hill. Nemocnica bude registrovaných pacientov pravidelne informovať, ako projekt napreduje a ktoré pracoviská sa aktuálne otvárajú.

Keď manažment nemocnice získa povolenie na prevádzku a stanú sa poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, približne mesiac pred jej otvorením oslovia už registrovaných pacientov, aby potvrdili svoje údaje a následne si budú môcť rezervovať termín na vyšetrenie.

„Ak k nám zavíta pacient v prvý deň, musí vyplniť všetky vstupné dáta, čo síce netrvá dlho, ale pri stovkách nových pacientov denne nastáva spomalenie chodu nemocnice. Nechceme nič podceniť a preto už vyše roka pred otvorením prichádzame s možnosťou veľmi jednoduchej predregistrácie pre našich pacientov,“ povedal Hill. Otvorenie nemocnice v bratislavskom Lamači je naplánované na rok 2023.

Ako prvé budú v Nemocnici Bory otvorené ambulancie a rádiodiagnostická časť. Nasledovať bude jednodňová chirurgia. Nemocnica bude mať ako jediná na Slovensku k dispozícii unikátny prístroj CyberKnife (kybernetický nôž) na pracovisku radiačnej onkológie.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Róbert Hill
Firmy a inštitúcie Nemocnica Svet zdravia Bratislava-Bory