Trnavský kraj otvorí veľkokapacitné očkovacie centrá, vakcínu vám podajú aj bez registrácie

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Očkovanie, covid 19
Očkovať budú registrovaných aj neregistrovaných prvou, druhou aj treťou dávkou vakcíny. Foto: ilustračné, SITA/AP

Trnavský samosprávny kraj otvorí počas nadchádzajúceho víkendu veľkokapacitné očkovacie centrá v Trnave, Skalici a Dunajskej Strede. Očkovať proti ochoreniu COVID-19 v nich budú registrovaných aj neregistrovaných záujemcov prvou, druhou aj treťou dávkou vakcín Moderna a Comirnaty od konzorcia Pfizer/BioNTech.

Vo veľkokapacitnom očkovacom centre v priestoroch SOŠ elektrotechnickej na Sibírskej ulici v Trnave budú očkovať v sobotu od 8:00 do 18:00, k dispozícii bude vakcína od Pfizer/BioNTech. Pri zabezpečení organizovania očkovania budú pomáhať aj herci trnavského Divadla Jána Palárika Braňo Mosný a Tomáš Vravník.

Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku

V rovnakom čase bude očkovanie dostupné aj v priestoroch Strednej zdravotníckej školy na Lichardovej ulici v Skalici a v SOŠ rozvoja vidieka na Námestí sv. Štefana v Dunajskej Strede.

V nedeľu bude očkovanie dostupné vo veľkokapacitnom očkovacom centre v Trnave. Dopoludnia bude k dispozícii vakcína Moderna, popoludní Comirnaty. Trnavský samosprávny kraj zabezpečuje víkendové očkovanie už celé týždne. Každý týždeň si po vakcínu príde niekoľko tisíc ľudí.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie BioNTechComirnatyModernaPfizer