Alensa v Bratislave otvorila svoju prvú kamennú predajňu na Slovensku s viac ako 1 000 okuliarmi na výber

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
01.jpg
Foto: Alensa

Spoločnosť Alensa otvorila na Slovensku svoju prvú kamennú predajňu. Nachádza sa v novej rozšírenej časti nákupného centra Eurovea II. Prvý showroom ponúka zákazníkom viac ako 1 000 okuliarových rámov, výber a doručenie ďalších 15 000 on-line, vyšetrovňu pre meranie zraku a aplikáciu kontaktných šošoviek. Pod jednou strechou tak u tretieho najväčšieho predajcu kontaktných šošoviek, dioptrických a slnečných okuliarov v Európe je pre zákazníkov k dispozícii plnohodnotné očné centrum. Novú optiku slávnostne otvorili majitelia Alensy Jaromír Kijonka, Radek Hejl spolu s ambasádormi značky Alensa Karin Haydu a Vladimírom Kobielskym.

Spoločnosť Alensa ide otvorením prvej kamennej optiky naproti svojim zákazníkom. V súčasnej dobe ponúka komplexný on-line servis od funkcií ako virtuálne zrkadlo, kedy si zákazníci môžu okuliare vyskúšať z pohodlia domova (je to možné využiť aj na predajne), nahrávanie a históriu svojich dioptrických predpisov, ďalej službu domáceho skúšania, kedy si vybraných päť obrúčok môžete vyskúšať doma. Práve fyzická predajňa je tak organickým doplnením služieb a prepojením on-line sveta s klasickým kamenným retailom. „Stále hľadáme spôsoby ako ponúkať zákazníkom ten najlepší servis a kamenné optiky sú tak prirodzeným krokom odkedy naša firma ponúka nielen kontaktné šošovky, ale aj dioptrické okuliare. Už naše skúsenosti s otváraním kamennej predajne v Prahe a Brne ukazujú, že sa jedná o veľmi správny krok a tri predajne sú len začiatkom. Už sa rozhliadame po ďalších mestách a možnostiach. Či už sú to Košice alebo Žilina,“ konštatuje Radek Hejl, jeden z majiteľov spoločnosti Alensa.

02.jpg
Foto: Alensa

Na predajni si môže zákazník vyskúšať fyzicky až 1 000 modelov okuliarov v cenách od 19,90 Eur (za okuliarový rám) až po luxusné modely rádovo v stovkách Eur. Ďalších 7 000 dioptrických a 8 000 slnečných okuliarov si môžete v showroome vyskúšať pomocou virtuálneho zrkadla na štyroch stanovištiach, kde každý model je prepojený priamo s e-shopom pomocou digitálnych štítkov a QR kódov. Svoje okuliare si taktiež môžete predvybrať v e-shope Alensa.sk a potom si položky, ktoré máte vo svojom účte označené ako obľúbené, na jedno kliknutie „rozsvietiť“ a následnej vyskúšať na predajni. Okrem toho v novom showroome nájdete aj obľúbené značky ako napríklad Christian Dior, Calvin Klein, alebo Hugo Boss za internetové ceny.

03.jpg
Foto: Alensa

V novej optike môžete nájsť aj vyšetrovňu optometristov, ktorá patrí medzi najmodernejšie na Slovensku. Pre nositeľom kontaktných šošoviek je dobrou správou aj najširší výber kontaktných šošoviek s veľmi rýchlym termínom dodania. „Bratislavská optika ponúka služby, ktoré nikde inde nenájdete. Máme vyšetrovňu, široký výber okuliarov a kontaktných šošoviek, virtuálne zrkadlo a pri výbere okuliarov vám pomôže tím vyškolených a veľmi skúsených optikov,“ konštatuje Ján Jacina, riaditeľ pobočkovej siete optík Alensa.

04.jpg
Foto: Alensa

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Alensa