Chemkostav, a.s. Michalovce bojuje v európskej súťaži EBA

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Bez názvu
Foto: Chemkostav, a.s. Michalovce

BRATISLAVA 18. júla (WBN/PR) – The European Business Awards oznámila, že spoločnosť Chemkostav, a.s. Michalovce zastupuje Slovenskú republiku v boji o toto prestížne ocenenie ako národný finalista 2013/14. Spoločnosť Chemkostav, a.s. Michalovce bola po splnení tvrdých kritérií vybratá z množstva firiem ako jedna z 5 národných finalistov a bude v ďalšom kole bojovať o získanie statusu Ruban d’Honneur. Záverečné výsledky budú oznámené v apríli roku 2014.

The European business awards vyberala najvýraznejšie európske spoločnosti, ktorých podnikanie je založené na schopnosti dodržiavať tri hlavné zásady, ktoré sú v centre pozornosti pri oceňovaní. Porota zložená z vážených odborníkov bude hľadať v Slovenskej republike firmu, ktorá sa prejavuje inováciami, obchodnou dokonalosťou a udržateľným rastom.

Ing. Tibor Mačuga, predseda predstavenstva Chemkostav a.s., Michalovce povedal: „Spoločnosť Chemkostav a.s., Michalovce je poctená z možnosti reprezentovať Slovenskú republiku. Firma pôsobí v oblasti stavebníctva už viac ako 16 rokov a po výbere je pre nás česť byť medzi poprednými spoločnosťami v našej krajine a v našom odvetví. The European Business Awards je všeobecne považovaná za ukážku toho najlepšieho z dynamicky napredujúcich firiem v Európe. Tešíme sa na ďalšie kolo tejto súťaže.

Adrian Tripp, generálny riaditeľ European Business Awards informoval: „Za posledných sedem rokov sme dostali neuveriteľne vysoký štandard záznamov z organizácií, ktoré sú nadšení z ich podnikania. Avšak, veľmi málo má šancu súťažiť v celej Európe pod vlajkou svojej krajiny, ktoré majú byť uznávané ako jeden z najlepších v Európe. Je to naozaj výnimočná pocta byť vybraný ako národný šampión a spoločne s našimi sponzormi a priaznivcami sa tešíme na stretnutie na Slovensku v ďalšom kole.

Pre postup v súťaži musia všetci národní šampióni predložiť video vstup, ktorý bude porota vyhodnocovať. Okrem toho bude môcť hlasovať aj verejnosť za svojho obľúbeného on-line národného šampióna z každej krajiny. Tieto spoločnosti sa stanú „Národnými verejnými šampiónmi“ a jeden bude pokračovať aby sa stal „Európskym verejným šampiónom“. Hlasovanie začína v novembri 2013.

Viac informácií o European Business Awards

https://www.businessawardseurope.com/

O spoločnosti Chemkostav, a.s. Michalovce

Spoločnosť vznikla na zelenej lúke bez akejkoľvek formy privatizácie či transformácie zápisom do Obchodného registra SR dňa 11.9.1996 pod názvom PSJ – Chemkostav, s.r.o. Spoločnosť Chemkostav, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri SR od 1. júla 1999, ako PSJ – Chemkostav, a.s. fungovala do marca 2004. Firma má základné imanie 165,98 tis. eur, vykonáva občianske, bytové, priemyselné a inžinierske stavby. Sídlo firmy je v Michalovciach a v súčasnosti zamestnáva 230 ľudí.

Viac informácií: http://www.chemkostav.eu/

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Chemkostav Michalovce