Dnes nebudem hrať, ja už nevládzem. Herec Marcel Nemec si zobral "generálnu pauzu"

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Marcel Nemec
Obľúbený herec Marcel Nemec sa postavil opäť na dosky divadla La Komika. Foto: Reprofoto - www.noviny.sk
Tento článok pre vás načítala AI.

Obľúbený slovenský herec Marcel Nemec sa opäť postavil na pódium divadla La Komika. Na piatkovom predstavení nechýbala ani prezidentka SR Zuzana Čaputová, ako informovala TV Joj na svojej stránke Topstar.noviny.sk.

Hoci mal v pláne odohrať ďalšie predstavenie v sobotu, musel sa divákom ospravedlniť a rozlúčiť. „Dnes nebudem hrať, ja už nevládzem. Potrebujem si zobrať generálnu pauzu,“ povedal Marcel Nemec na javisku.

Publikum mu poslalo hrejivý odkaz a zároveň aj prianie – do skorého videnia. Srdečne vás pozývam na toto predstavenie po mojej generálnej pauze, ktorá neviem, kedy sa skončí. To vie len Boh, tak sa ho pýtajte. Ďakujem za všetko,“ dodal herec.

Herečka Jana Lieskovská k jeho dojímavej rozlúčke uviedla, že: „On je svetlo. Myslím si, že o to viac si máme takých ľudí vážiť a vnímať tie momenty, keď sme s nimi, a nedávať ten čas až vtedy, keď je zle.“

Síce Marcel Nemec trpí zákernou chorobou, na život nezanevrel a snaží sa ho brať s humorom. Zároveň sa snaží šíriť povedomie, že preventívne prehliadky zachraňujú život a otvára mnoho dôležitých celospoločenských tém.

Viac si prečítajte v článku Topstar.noviny.sk.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Marcel NemecZuzana Čaputová