Holečková by darovala Richterovi traky, Migaľ želá opozícii viac pokoja v duši. Aké dary by si venovali slovenskí politici?

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
KDH
Predsedníčka poslaneckého klubu KDH Martina Holečková (v strede) a poslanci KDH. Reprofoto: www.facebook.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Aj politickí oponenti by sa počas vianočných sviatkov obdarovali. Šéfka poslaneckého klubu KDH Martina Holečková by napríklad rada darovala šéfovi poslaneckého klubu Smeru-SD Jánovi Richterovi traky.

Viac konštruktivity pre opozíciu

„Keďže mi v diskusii povedal, že radšej si stiahne nohavice, akoby mali stiahnuť novelu Trestného zákona, pod ktorú okrem iného spadá aj zrušenie špeciálnej prokuratúry,“ povedala pre agentúru SITA s úsmevom Holečková. Poslanec za stranu Hlas-SD Samuel Migaľ by dal celej opozície viac konštruktivity, aby sa nenechala viesť na vlne nenávisti vychádzajúcej z “kúta hanby”.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

„A práve tým poslancom želám viac pokoja v duši a podstatne menej nenávisti, ktorú v sebe nosia a živia. Verím, že tak bude menej zla aj medzi bežnými ľuďmi,“ dodal Migaľ. Poslanec Migaľ sníval v detstve o veľkom smetiarskom aute, ktoré videl vo výklade vo vranovskom hračkárstve.

Detské sny politikov

„A to som aj nakoniec dostal. To sa mi zapamätalo dodnes. Inak som bol veľký huncút a vianočné darčeky som zvykol vykutrať už pár dní pred Vianocami. A s malým traktorom som sa hral už pár dní pred sviatkami, keď mama nebola doma. A sníval som o rodine, kde nájdem pokoj a pochopenie. Som rád, že takúto rodinu som dostal a môžem byť šťastný,“ dodal Migaľ s tým, že v súčasnosti už radšej svojich najbližších obdarúva a teší sa z toho, keď sa mu ich podarí prekvapiť.

Šéfka poslaneckého klubu kresťanských demokratov Martina Holečková v detstve snívala o bábikách, knihách a spoločenských hrách. „Dospievaním sa to menilo a už Vianoce nie sú pre mňa o darčekoch, i keď dobrá kniha stále poteší. Vianočné sviatky sú hlavne o spoločných chvíľach s rodinou a po hektickom pracovnom období o utíšení a oddychu s najbližšími,“ uzavrela Holečková.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Ján RichterMartina HolečkováSamuel Migaľ
Firmy a inštitúcie Hlas - sociálna demokraciaKDH Kresťanskodemokratické hnutieSmer - SSD