Kmotrík ml. je späť, opäť sa stal generálnym riaditeľom Slovana Bratislava

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Ivan Kmotrík ml.
Generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. Foto: archívne, SITA/Branislav Bibel

Ivan Kmotrík mladší sa stal staronovým generálnym riaditeľom slovenského futbalového majstra ŠK Slovan Bratislava. Tejto funkcie sa vzdal v septembri minulého roka, keď po odchode viacerých blízkych spolupracovníkov z klubu si nevedel ďalej predstaviť pokračovanie na tomto poste. Po niekoľkých mesiacoch sa však rozhodol vrátiť a pokračovať v doterajšej práci.

Syn majiteľa, prezidenta a predsedu predstavenstva klubu Ivana Kmotríka st. nastúpil do pozície generálneho riaditeľa bratislavského Slovana v roku 2015.

Slovan počas jeho éry získal štyri majstrovské tituly po sebe, štyri Slovenské poháre a trikrát účinkoval v skupinovej fáze európskej pohárovej súťaže.

„Belasí“ sú momentálne v tabuľke Fortuna ligy 2022/2023 na druhej priečke tabuľky za vedúcim FC DAC 1904 Dunajská Streda. V stredu postúpili do semifinále Slovenského pohára a na budúci týždeň sa predstavia v prvom zápase osemfinále Európskej konferenčnej ligy 2022/2023 proti švajčiarskemu FC Bazilej. Slovan Bratislava a FC Bazilej spolu hrali v EKL už v základnej skupine, slovenský tím doma remizoval 3:3 a vonku zvíťazil 2:0.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Ivan KmotríkIvan Kmotrík ml.
Firmy a inštitúcie ŠK Slovan Bratislava