Kritika za remízu s Venezuelou nevyrušila trio brazílskych hviezd, hráči si vyhodili z kopýtka s influencerkami

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Rodrygo, Richarlison, Neymar, Vinicius Junior
Sprava: Brazílčania Vinícius Júnior, Neymar a Richarlison počas tréningu pred kvalifikačným zápasom proti Venezuele. Foto: SITA/AP
Tento článok pre vás načítala AI.

Brazílski futbaloví reprezentanti Neymar, Vinícius Júnior a Richarlison si po kvalifikačnom zápase o postup na majstrovstvá sveta 2026 proti Venezuele (1:1) zorganizovali súkromný večierok, na ktorý si pozvali ženskú spoločnosť.

Referuje o tom web španielskeho denníka Marca s odvolaním sa na brazílskeho novinára Matheusa Baldiho.

Tvrdá kritika a žúr

Brazílske národné mužstvo bolo po remíze s výberom Venezuely tvrdo kritizované. Spomenuté trio Neymar, Vinícius Júnior a Richarlison ešte zhoršilo celú situáciu tým, že sa počas reprezentačného zrazu nesprávalo profesionálne a išlo sa zabávať do luxusného apartmánu v meste Cuiabá s údajnými influencerkami.

Na sociálne siete unikla zvuková nahrávka od jednej z nich – Leticie Sogiro, ktorá prišla na večierok kvôli Viníciusovi Júniorovi.

Vinícius Júnior sa hneval

„S ‚Vinim‘ som bola v kontakte od apríla. Pozval ma do Madridu, ale nešla som. Písali sme si dlho, šesť mesiacov. A potom príde do môjho mesta a ja sa s ním nemám stretnúť? Ľudia z Cuiaby sú strašne hlúpi. Veď som slobodná a stretla som sa s chlapom, s ktorým si píšem,“ vyhlásila spomenutá influencerka.

Samotný Vinícius Júnior bol podľa brazílskych zdrojov poriadne nahnevaný z odhalenia večierka trojice brazílskych reprezentantov.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Leticia SogiroMatheus BaldiNeymarRicharlisonVinícius Júnior